ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

ВІДЕО. Дітей Городенківщини привітали зі святом Миколая

Як писало "Дзеркало", п'ятий рік поспіль благодійний фонд "Покуття" дарує подарунки на Різдвяно-новорічні свята дітям пільгових категорій.

Першого дня акції волонтери фонду відвідали Городенку, де на щорічному святковому концерті вручили дітям подарунки.

Світлана Івасюк, очільниця відділу освіти Городенківської РДА, подякувала фонду "Покуття" та його засновникові Андрієві Іванчуку за подарунки. 

"Ми всі очікуємо свята Миколая. Сьогодні ми зробили свято для діток-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, для дітей учасників АТО, дітей з особливими освітніми потребами. Це ті категорії діток, які найбільше потребують нашої уваги. Хочу подякувати благодійному фонду "Покуття"  і Андрієві Іванчуку зокрема за те, що він ніколи не стоїть осторонь цих питань, і сьогодні фонд зміг нашим діткам подарувати такі чудові подарунки".

Подарунки від фонду передали й інклюзивно-ресурсному центру, де надають послуги дітям з особливими освітніми потребами. 

Директорка центру Наталя Йоник розповідає: "Цьогоріч ми звернулися до Андрія Іванчука, нашого депутата, нашого благодійника, за що цілим колективом дуже вдячні".

Традиційна акція від БФ "Покуття" триває -  діти з Коломийщини також отримають дарунки.

Нагадаємо, вчора фонд "Покуття" побував також на святі у підопічних БФ "Крокус" у Коломиї, де голова правління фонду Уляна Мандрусяк передала дітям і молоді солодкі дарунки.