ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Проект "Різдвяне диво" - коли благодійність дарує справжню зимову казку. ФОТО+ВІДЕО

БО "БФ "Коник Хелп" функціонує в нашому місті вже більше двох років, та його діяльність помітна неозброєним оком. Адже саме ці молоді люди кожного разу творять все масштабніші проекти та справи, допомагаючи людям.

Чого лише варті  "Свідомий бізнес", де об’єднались підприємці міста, "Соціальний візит" - спрямований на відвідини учнями  шкіл геріатричних пансіонатів Коломиї та району, "Коломийська Академія Розвитку", піврічний проект, що реалізовувався завдяки Програмі підтримки дітей сиріт та дітей в СЖО  фонду "Джинджер" за сприяння Львівської освітньої фундації. З дітками займались англійською, хореографією, організовували мотиваційні зустрічі та проводили катехизацію священики. А ще табори, майстер-класи та іпотерапії. І саме після закінчення цього проекту, за словами організаторів, виникла ідея реалізувати акцію "Різдвяне диво" для дітей з пільгових категорій, які також потребують  шматочок своєї казки.

  Справжня пригода для діток з кризових сімей

Напередодні свят великий автобус з дітьми вирушив до пункту призначення "Різдвяне диво".  Галас у салоні, дзвінким голосом  лунають запитання: "А що там буде?..." Одна дівчинка спитала,  чи будемо кататися на лижах… І одразу затулила рукою ротик. Перші щирі емоції очікування чогось прекрасного. Адже більшість з тих діток ніколи ще не були на Буковелі. Приїхавши,  вони потрапили в зимові засніжені Карпати. Спершу поновили сили в одному із закладів,  де на них вже чекав смачний обід. Ну а потім розпочалася ціла програма з катанням на сноутюбах, підйомниках, іграми з аніматорами. Діти веселились досхочу, не помічаючи, як минав час.  А ще  отримали прекрасні подарунки.

 Добро завжди повертається сторицею

"Я неймовірно радий тому, що цей проект під назвою «Різдвяне диво» вдалось успішно реалізувати завдяки великій кількості людей, що об’єдналися. Перш за все, дякуємо тим людям, які допомогли перетворити листи дітей до святого Миколая - в подарунки. Адже ці пакуночки їхали до нас не тільки з Коломиї та України, а й з цілого світу, включаючи Америку, Канаду та Італію. Щиро вдячні Олександрові Шевченку та представникам курорту "Буковель" за сприяння,  теплий прийом і цю чудову програму для діток. Також хочемо подякувати Коломийській міській раді, яка допомогла транспортом. Дякуємо представнику поліції та лікареві, які нас супроводжували. Велика подяка і волонтерам. Я впевнений, що ті всі люди, що доєднались до цього проекту, відчули себе маленькими чарівниками, реалізовуючи для дітей це справжнє "Різдвяне диво", – розповідає директор благодійного фонду "Коник Хелп" Назарій Тодорів.

 Читайте також: Завдяки проекту “Свідомий бізнес” діти з інвалідністю відвідали дельфінарій. ВІДЕО

Довіра, як основа для людей, що займаються благодійністю

"Щодо різних благодійних акцій, то долучаюсь до яких маю змогу, коли до мене звертаються - намагаюсь допомогти. Чому беру участь в акціях  "Коник Хелп" та допомагаю цій організації? Тому що в мене є довіра до них, от і все. Це не випадкові люди, а ті, які реально своєю працею щодня допомагають іншим. Як на мене, саме довіра є основою для людей, які займаються благодійністю, коли є довіра – тоді все інше приходить. Доки держава не може забезпечити тих, хто потребує, допомогою, безумовно, потрібен такий благодійний, меценатський, волонтерський рух, який допомагає тим людям, які цього потребують, справитись з тими проблемами, які в їхньому житті виникають", - коментує Олександр Шевченко, засновник ТК "Буковель" та благодійного фонду "Новий Івано-Франківськ".

 "Дякую організації "Коник Хелп" за цей проект "Різдвяне диво", за допомогою якого ми мали змогу відвезти дітей на Буковель і діткам зробити маленьке свято. Також хочу їм побажати, щоб вони ніколи не розчаровувались, завжди несли позитив, тому що діти - це наше майбутнє. І нашим прикладом ми показали, як потрібно об’єднюватись для того, щоб робити добрі справи, щоб потребуючі діти були щасливі і мали ще більше позитивних моментів у житті", – очільник коломийського УКРОПу Ігор Костюк.

"Вже майже рік служба у справах дітей міської ради співпрацює з БФ "Коник Хелп". За цей час провели декілька спільних акцій для дітей-сиріт та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Проект "Різдвяне диво" - це справді диво для дітей, які відвідали ТК "Буковель" та взяли участь в інших заходах, які запам'ятаються їм на все життя, оскільки їхні родичі  не мають змоги зробити для них такі екскурсії. Молоді люди з БФ "Коник Хелп" роблять дуже добрі справи, щоб чиєсь дитинство було щасливішим, щоб діти бачили інший рівень життя і намагалися тягнутися до чогось хорошого, вищого та досягнути успіху у житті", – підсумовує Ігор Івахнюк, начальник служби у справах дітей Коломийської міської ради.Хтось колись сказав, що свою казку творимо ми самі. А коли ми робимо її  для когось - отримуємо щось більше, ніж просто вдячність. Щось таке, що з часом грітиме і запалюватиме добром інших.

АВТОР: Віталій Бирчак

ФОТО: Ярослав КОНИК

Читайте також: “Свідомий бізнес”: як благодійний фонд “Коник Хелп” та підприємці об’єдналися заради добрих справ