ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатців запрошують на ювілейне Свято хліба

У неділю, 15 вересня, у Франківську відбудеться чергове Свято хліба – десятий, ювілейний, хлібний фестиваль у місті.

Про це повідомили у вівторок, 10 вересня, на пресконференції у міськвиконкомі, пише Репортер.

 "Вперше ми організували це свято в 2010 році. Цьогоріч серед учасників будуть провідні виробники Франківська, а також гості з інших областей, – розповідає Ростислав Кукурудз, організатор Свята хліба.

Фестиваль відбудеться біля ратуші і триватиме близько чотирьох годин. На гостей чекають смаколики, фотозони, атракції для дітей.

Минулого року на святкуванні були не тільки хліб, булки, кондитерські вмроби, а й багато сирів. Цьогоріч асортимент обіцяють принаймні не вужчий.

Це вже вереснева візитка Івано-Франківська. Сподіваюсь погода буде хороша, все буде добре, ми в цьому допоможемо, – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

Розважальна програма включатиме майстер-класи, випікання хліба на столах, а також багато призів і сюрпризів, адже переважно все розраховано більше на дітей.

У світі впали продажі хлібо-булочних виробів. Цей ринок дуже динамічний, мінливий. Легше взяти зранку випічку по дорозі на роботу чи додому, ніж купувати хліб. Люди починають відмовлятися від хліба, – каже Ростислав Кукурудз, – але ми стараємось робити щось нове.

Автор: Богдан Мисюк