ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатські рятувальники вшанували пам’ять загиблих учасників АТО

З нагоди 10 річниці початку АТО на сході України та 10 річниці звільнення Слов'янська та Краматорська від проросійських окупантів, відбувся підйом представників ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області на найвищу точку України - гору Говерла, де в рамках соціально-відповідального проєкту волонтерів та військових "Дорогами війни... від Карачуна до Говерли" встановлено пам'ятний знак загиблим під час АТО на сході України при звільненні Слов’янська та Краматорська у 2014 році.


Рятувальники на вершині Говерли розгорнули синьо-жовтий стяг, щоб вкотре нагадати, що Україна вільна, незалежна та сильна, а також засвітили лампадки та поклали квіти до пам’ятного знаку, та у молитві згадали всіх, хто віддав своє життя за Україну.

Такі сходження відбуваються вже протягом багатьох років, щоб вшанувати пам'ять перших загиблих військовослужбовців та представників силових структур України.
В рамках проєкту «Дорогами війни... Від Карачуна до Говерли», керівником проєкту Мариною Квіткою на Алеї Героїв у смт. Верховина буде передано рятувальникам дублікат Дзвону Пам’яті з Меморіального комплексу на горі Карачун.

Пам'ятати практичними справами-девіз соціально- відповідального проекту волонтерів і військових «Дорогами війни... Від Карачуна до Говерли». Який з 2014 року реалізуються в зоні АТО, ООС та під час повномасштабної російської агресії.

Керівник проєкту, доброволець, військовий волонтер з червня 2014 року в зоні АТО, ООС та повномасштабної російської агресії Марина Квітка та керівник проєкту від військових-Командувач сил ТРО (2022-2023р) генерал-майор Ігор Танцюра.

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області