ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатські рятувальники провели спільні навчання з представниками Червоного Хреста щодо пошуку постраждалих в лісовій та гірських місцевостях. ВІДЕО

У період з 24 по 26 березня в селі Яблуниця Надвірнянського району рятувальники Івано-Франківського пошуково-рятувального відділення проводили спільні навчання з представниками Червоного Хреста, щодо пошуку постраждалих в лісовій та гірських місцевостях, надання першої домедичної допомоги та транспортування потерпілого.

В ході навчань було відпрацьовано такі елементи: пошук постраждалих за допомогою GPS навігації та БПЛА, пошук постраждалих за допомогою лавинних датчиків, слідування до місця проведення робіт за вказаними координатами,а також використання у роботі мобільних за стосунків” Порятунок” та “Порятунок в Горах”.

Такі спільні навчання є надзвичайно важливі,а саме для залучення волонтерів до пошуково-рятувальних робіт у гірській місцевості.Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.