ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Повернути до аптек можна лише ті ліки та медвироби, які мають неналежну якість, - МОЗЯк повідомляли, з 1 січня 2019 року українці можуть повертати до аптечних закладів лікарські засоби та медичні вироби, але лише ті, які мають неналежну якість.

"Повертати можна лише лікарські засоби та медичні вироби неналежної якості. Для цього необхідно пред’явити розрахунковий документ на їхнє придбання. В такому випадку споживач має право просити повернути сплачені за ліки гроші або замінити препарат на аналогічний", - зазначили у МОЗ.

У відомстві акцентували, що факт неналежної якості підтверджується відповідними документами.

"Такими документами є висновок щодо якості лікарських засобів, виданий підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією, а також розпорядження Держлікслужби щодо заборони обігу лікарського засобу", - наголосили у МОЗ.

Щоб убезпечитися і не придбати неякісні ліки, у МОЗ українцям радять перевіряти сайт Держлікслужби.

"На цьому ресурсі ви можете переконатися, що препарати, які ви придбали, не заборонені. Також нагадуємо, що на вимогу покупця аптеки мають надати документи, які підтверджують належну якість продукції, зокрема сертифікат якості виробника", - зазначили у МОЗ.

Читайте також: Що обстежує нова медична апаратура в лікувально-діагностичному центрі у Коломиї. ФОТО

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!