ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Понад 600 резервістів з Івано-Франківщини поїдуть на навчальні збори

Відповідно до плану призову резервістів на 2019-ий рік, сплановано проведення навчальних зборів із резервістами оперативного резерву другої черги та військовозобов'язаними у військових частинах корпусу резерву.


Про це сьогодні на брифінгу в обласному військовому комісаріаті повідомив т. в. о. військового комісара Юрій Верановськийпише Фіртка.


Навчання проходитимуть з 27 серпня по 25 вересня."З оперативним резервом раз у рік проводяться такі навчання, щоб хлопці не втрачали свої навики. У цьому році вже понад 300 осіб пройшли збори в різних частинах і підрозділах. Хочу усіх заспокоїти - це навчальні збори і боятися не потрібно. У зону ООС нікого відправляти не будуть. Це планові навчання", - відзначив Юрій Верановський.Навчальні збори будуть проведені на 233-му загальновійськовому полігоні у Рівненській області й у 184-му навчальному центрі в селі Старичі Львівської області.


З Івано-Франківськоі області на збори планується залучити понад 600 осіб.


Читайте також: Від початку року за рахунок військового збору Держбюджет поповнився майже на 205 мільйонів гривень


 


До слова, у минулому році на такі збори в бойові частини та навчальні центри з Прикарпаття було відправлено більше 760 резервістів.