ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Поліція помилилася: військові не нищили динозавра у франківському парку

10 військовослужбовців, яких увечері 2 грудня поліція затримала у міському парку Івано-Франківська за пошкодження динозавра, як виявилося, скульптури не ламали.

Це стало зрозуміло із запису камер спостереження, пише КУРС.

Як розповіла директорка КП «Центр розвитку міста і рекреації» Руслана Василюк, на відеозаписі видно, що за 20 хвилин до того, як у парк прийшли військовослужбовці, до динозавра підійшли двоє невідомих молодиків і почали умисно його трощити. Саме вони зламали кіготь скульптури і одразу пішли.

Вже після того до динозавра прийшла група молодих людей у формі, очевидно, не тверезих.

«На камерах видно, як вони спускалися з гірки, лізли на динозавра, фотографувалися і навіть танцювали. Хтось пробував підтягуватися, схопившись за пащу. Помагали один одному вилізти на спину динозавру, падали… Поводилися, як діти. Але коли вони прийшли, скульптура вже була пошкоджена», – розповіла Руслана Василюк.

Після того приїхала патрульна поліція і рота спецпризначення, які й затримали нетверезих військовиків.

Поліція не зверталася до КП “Центр розвитку міста і рекреації” з приводу відео з камер. На підприємстві переглянули відео після того, як представник поліції на оперативній нараді у мера доповів, що динозавра пошкодили військовослужбовці.

Нагадаємо, нещодавно скульптуру динозавра, яку виготовила коломийська артстудія Didorak, встановили у франківському парку. Та вже за короткий період часу динозавру відірвали лапу. Днями директорка парку повідомила, що лапу примонтували, хуліганів так і не знайшли.

До теми: Валерій Дідорак: "Мрію, що в Коломиї буде динопарк". ВІДЕО

Нагадаємо, на нашому сайті триває опитування "Чи високий у Коломиї рівень вандалізму?"

Читайте також: Коломийські вандали: хто і навіщо шкодить місту