ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Поліцейські виявили в Коломиї магазин з незаконними алкогольними напоями. ФОТО


У Коломиї поліцейські викрили магазин з незаконною лікерно-горілчаною продукцією, яка не пройшла оподаткування. Поліцейські вилучили незаконну продукцію та направили на експертизу.

З 29 жовтня розпочався комплекс заходів з протидії правопорушенням у сфері реалізації спиртовмісних та тютюнових виробів. Правоохоронці перевіряють ринки, магазини, кіоски, місця стихійної торгівлі та інші. Під час відпрацювань у Коломиї поліцейські превенції виявили магазин, який порушив правила торгівлі алкогольними напоями. Під час обшуку з незаконного обігу вилучено 2437 пляшок лікеро-горілчаної продукції на суму 727 тисяч 363 гривні, повідомляє обласна поліція.


Усе вилучене правоохоронці направили на експертне дослідження.На підприємця поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Профілактичні відпрацювання з протидії правопорушенням у сфері обігу підакцизних товарів та стихійній торгівлі тривають. Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.