ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Питання зниження тарифів на газ для населення обговорили на нараді під головуванням ЗеленськогоПрезидент Зеленський поставив уряду завдання терміново розв’язати питання з тарифами на газ для населення. Відповідна енергетична нарада під головуванням Володимира Зеленського відбулася в Офісі Президента, інформує пресслужба ОДА.


«Тарифи на газ для населення мають бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян», – наголосив  Зеленський.


На нараді було повідомлено, що Кабінет Міністрів готує системні рішення щодо вибудовування балансу на енергетичному ринку.


Юрій Вітренко представив попередній план із суттєвого зниження тарифів на газ та встановлення ціни, яка була б справедливою з точки зору споживача.


Як зазначається, рішення, які обговорювалися на енергетичній нараді, передбачають також збереження макрофінансової стабільності, розвиток чесної конкуренції на ринку та допоможуть уникнути фінансового дисбалансу.


До теми: Біля будівлі "Івано-Франківськгазу" протестують проти підвищення тарифів