ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Підготовча група затвердила голів комітетів Верховної Ради

Підготовча група з організації першого засідання Верховної Ради IX скликання затвердила керівників 23 комітетів.


Список винесуть на затвердження сесійною залою, повідомляє Українська правда.


Партія "Слуга народу" отримала 19 посад голів і 49 посад заступників у комітетах.


Партії "Опозиційна платформа - За життя" дістався лише один голова комітету, але 14 заступників.


"Батьківщина" очолила однин комітет, але зайняла 10 посад заступників.


"Європейська солідарність" також очолила один комітет і взяла лише 3 посади заступників.


"Голос" отримав 13 заступників у комітетах.


Позафракційні взяли 1 комітет і 10 посад заступників.


Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська ("СН"), заступник – Ярослав Юрчишин ("Голос")


Комітет з питань аграрної політики та земельній політиці – Микола Сольський ("СН"), заступник – Іван Кириленко ("Батьківщина") 


Комітет з питань бюджету – Юрій Арістов ("СН"), заступник – Іван Крулько("Батьківщина")


Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко ("СН"), заступниця – Ірина Констанкевич (позафракційна)


Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондаренко ("СН"), заступник – Степан Івахів (позафракційний)


Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха ("СН"), заступник – Сергій Тарута ("Батьківщина")


Комітет з питань енергетики та житлово–комунальних послуг – Андрій Герус ("СН"), заступник – Олексій Кучеренко ("Батьківщина")


Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування – Михайло Радуцький ("СН"), заступник – Валерій Дубіль ("Батьківщина")


Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко ("СН"), заступник – Григорій Немиря ("Батьківщина")


Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом – Іванна Климпуш–Цинцадзе ("Євросолідарність"), заступник – Вадим Галайчук ("СН")


Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев ("СН"), заступник – Ярослав Железняк ("Голос")


Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак ("СН"), заступник – Олександр Лукашев ("СН")


Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях і АР Крим, Севастополя, національних меншин, міжнаціональних відносин – Дмитро Лубинець(самовисуванець), заступник – Максим Ткаченко ("СН")


Комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко ("СН"), заступник – Кіра Рудик ("Голос")


Комітет з питань правової політики – Ірина Венедіктова ("СН"), заступник – Василь Німченко ("ОПЗЖ")


Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський ("СН"), заступник – Андрій Осадчук ("Голос") 


Комітет з питань транспорту та інфраструктури – Володимир Крейденко ("СН"), заступниця – Юлія Клименко ("Голос")


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко ("СН"), заступник – Роман Лозинський ("Голос")


Комітет з питань нацбезпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич ("СН"), заступник – Михайло Забродський ("Європейська солідарність")


Комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич ("ОПЗЖ"), заступниця – Альона Шкрум ("Батьківщина")


Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова ("СН"), заступниця – Анжеліка Лабунська ("Батьківщина")


Комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем'якін ("Батьківщина"), заступник – Жан Беленюк ("СН")


Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради – Сергій Кальченко ("СН"), заступник – Андрій Пузійчук ("Батьківщина")