ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Перший в Україні ресторан без офіціантів і меню відкрився у Львові

На площі Ринок у Львові відкрився перший в Україні ресторан без офіціантів "Дуже висока кухня" від холдингу !FEST.

У ресторані працюють лише кухарі та технічний персонал, повідомляє The Village.

Заклад розташовується на п'ятому поверсі Венеціанської кам'яниці – на горищі будівлі, в якій також знаходяться знаменита "Криївка" і "Найдорожча ресторація Галичини".

Гостям не пропонують обирати страви зі списку. По приходу в заклад до відвідувача підійде кухар, який допоможе визначитися із замовленням (вибрати інгредієнти, спосіб приготування і розмір порції). Відповідно до вибору кухар зорієнтує в ціні за шкалою від 50 до 1000 грн.

У меню – салати й основні страви, а також закуски та десерти. У барі є класичні алкогольні коктейлі та близько 50 видів різних вин з усього світу.

Музику в закладі вмикають на вінілових платівках через рупорні колонки, створені львівськими майстрами. Також у ресторані є невеликий магазин з платівками і програвачами.

У закладі є основний зал і малий, в якому розташовуються бар і гардероб. У кінці січня 2019 року засновники планують відкрити "зимово-літню" терасу.

Усередині ресторану акцент поставлено на відкриту кухню, а дизайн приміщення підкреслює, що це горище, навіть є арт-інсталяції з павутиною і світильником у формі голуб'ятника.

Адреса: площа Ринок, 14, 5-й поверх
Час роботи: з 16:00 до 00:01

 

 

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!