ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Сезон полювання: за вихідні поліцейські Івано-Франківщини зафіксували 34 порушення

10 серпня на Івано-Франківщині розпочався щорічний сезон полювання на пернату дичину. Незважаючи на проведені спеціальні інструктажі і букву закону, правоохоронці за два дні зафіксували 34 порушення.


Про це інформує сектор поліції Івано-Франківської області.


На території області проведено відпрацювання, до яких залучено 172 поліцейських і 120 представників інших правоохоронних органів і громадськості. Ними за 10 та 11 серпня виявлено 34 порушення правил полювання та обігу зброї.


Відповідно до закону складено 34 протоколи про адмінпорушення.


Йдеться про 25 порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік, 8 протоколів порушення правил використання об'єктів тваринного світу,та 1 протокол порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів.Крім того, у порушників вилучено 4 одиниці зареєстрованої мисливської зброї.


Нагадаємо, напередодні правоохоронці спільно з Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, з ГО "Зелена варта" та Українським товариством мисливців та рибалок обговорили обов’язки та відповідальність мисливців.


Поліція Прикарпаття звертається до мисливців з проханням бути уважними та обережними і суворо дотримуватись правил проведення полювання. 
Про заборони мисливцям під час полювання читайте за посиланням
https://bit.ly/2YWZR7c


Нагадаємо:ГО "Зелена Сила" зареєструвала петицію щодо заборони полювання на дичину на Прикарпатті