ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Переваги та недоліки вугільного фільтра для води

Фільтрування води – необхідна процедура, з якою стикається кожна сучасна сім'я. Якісне очищення стане запорукою здорового організму, який буде наповнений життєвою силою. Серед найпопулярніших способів фільтрації на сьогодні є встановлення вугільних фільтрів. При цьому існує думка, що вони приносять не тільки користь, а й шкоду. Давайте з’ясуємо.


Особливості експлуатації вугільного фільтра 


Незалежно від розмірів та продуктивності, вугільний фільтр для води діє за таким принципом:   • вода подається під тиском через спеціальну мембрану;

  • під впливом вуглецю рідина очищується від шкідливих домішок;

  • на поверхні сітки залишаються забруднюючі елементи, тоді як очищена вода проходить далі. 


Варто зауважити, що пори вугільних мембран досить великі, тому такі системи добре справляються з великими молекулами, але можуть пропускати через себе дрібні частинки. 


Переваги вугільних фільтрів 


Серед переваг таких систем варто назвати такі моменти:   • повернення рідині природного кольору;

  • звільнення від неприємного запаху та присмаку;

  • усунення піску та інших великих домішок;

  • видалення бактерій із води;

  • видалення хлору, яким насичується рідина у водопроводі. 


Наявність вугілля забезпечує м'яке очищення, причому у деяких випадках виробники фільтрів додають у мембранний склад шкаралупу горіха, яка доповнює вугілля з натуральної деревини. Варто сказати про ще одну корисну якість вугілля – воно вловлює активні речовини, які сприяють розвитку злоякісних пухлин. Також перевагою таких модифікацій є доступна вартість, особливо, порівняно з фільтрами інших систем. 


Недоліки вугільних фільтрів 


Як таких мінусів такі системи очищення не мають. Вони можуть з'явитися лише у разі несвоєчасної заміни фільтруючого картриджа. В результаті використання старого картриджа, мембрана втрачає свої властивості, пропускаючи все більшу кількість бактерій та домішок. Якщо ви будете проводити регулярне обслуговування, ваш вугільний фільтр буде працювати без будь-яких нарікань.