ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

«Оскар-2019»: найкращі Вчителі та учні ліцею №9 отримали призи від БФ «Покуття»

Коломийський ліцей №9 вкотре нагородив найкращих учнів і вчителів закладу. На святі під назвою «Оскар-2019» підбили підсумки навчального року. Серед інших нагород, двоє педагогів отримали від БФ «Покуття» сучасні ноутбуки, а троє ліцеїстів – електронні книги.

–  Уже 10-ий рік поспіль традиційно на цьому святі ми відзначаємо всі перемоги учнів, – розповідає директорка Ганна Пасічна. – Нагороджуємо й учителів, адже за успіхами дітей стоять професіонали, а також батьки, які допомагають в усьому. Щоб свято запам’яталося та в дітей була додаткова мотивація, залучаємо багато спонсорів і меценатів. Цього року хочемо подякувати БФ «Покуття», що відгукнувся на наше прохання.

Досягнень за рік було дуже багато. Учні ліцею посіли більше 60 призових місць на олімпіадах другого, третього та четвертого етапів:

–  Маємо 12 переможців Малої академії наук, а також турнірів з математики та хімії, різноманітних конкурсів – Яцика, Шевченка, Франка, учасників міжнародних і всеукраїнських проектів та інтерактивних конкурсів. Загалом – 350 грамот. Цінні призи отримали переможці всеукраїнського рівня: Музичук Олексій, Куташівська Жасмін і Бурак Юлія, а також учителі Світлана Олександрівна Бондарева та Марія Михайлівна Костинюк.–  Я брав участь в другому, третьому та четвертому етапах олімпіади з біології, – згадує Олексій Музичук. – У Коломиї й Івано-Франківську посів перше місце, а в Україні – третє. Брав участь у Малій академії наук – зайняв перше місце в місті й області та друге в країні. Мені дуже близька біологія та хімія. В майбутньому хочу стати лікарем.

Хлопець підкреслює, що вчителі заохочують до навчання:

–  Ми знаємо, що за наші старання будемо нагороджені. Щороку це – сюрприз. Я виходитиму на сцену вже вчетверте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ВІДЕО. Андрій Іванчук привітав українців з Днем вишиванки.

Заслужений працівник культури України Уляна Мандрусяк переконана, що саме такі талановиті діти стануть гордістю нашого міста та держави:

–  Працюючи під гаслом «Чужих дітей не буває», БФ «Покуття», створений з ініціативи нашого краянина Андрія Іванчука, приділяє велику увагу інтелектуальному розвитку саме нашого підростаючого покоління, підтримці їхнього таланту, адже вони – майбутнє кожної родини, нашого міста та, звичайно, держави. Наша країна потребує мудрих дітей, які розвивали б велику європейську державу економічно та культурно.Автор: Юлія МАРЦІНОВСЬКА

Фото: Андрій Каня