ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Оскар-2018 визнали найгіршим в історії - найменше людей дивилися нагородження

Рейтинг переглядів вручення премії Оскар у 2018 році виявився найгіршим за весь час трансляцій.

Про це повідомляє видання Variety, передає Прямий.

Наголошується, що в поточному році за онлайн трансляцією Оскара стежили приблизно 26,5 млн осіб. У минулому році ця цифра була на шість мільйонів більше. Таким чином, Оскар втратив майже 20% своєї аудиторії.

За даними аналітиків, такий результат є найгіршим для премії за останні роки. Так, ще в 2000 році церемонію дивилися понад 46,5 млн осіб. Разом з тим, Оскар 2018 став найтривалішим за останні 11 років - ефір тривав 3 години 50 хвилин.

Разом з ти зазначається, що падіння переглядів премії не було цілком несподіваним, оскільки аудиторія більшості нагородних показів зменшувалась в останні роки.

Найкращим актором було обрано Гері Олдмана, який зіграв прем'єр-міністра Великої Британії Вінстона Черчилля у стрічці "Темні часи", а найкращою акторкою - Френсіс Макдорманд за роль матері-одиначки Мілред Хейз у фільмі "Три білборди за межами Еббінга, Міссурі".

У номінації "Найкращий фільм" перемогла стрічка "Форма води".Читайте також: Оскар-2017: наймолодший режисер в історії та конфуз з найкращою стрічкою.