ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Оновлене педіатричне відділення запрацювало в Коломийській дитячій лікарні. ФОТО, ВІДЕО

Як повідомляли раніше, нещодавно відбулося урочисте відкриття правого крила терапевтичного відділення Коломийської дитячої лікарні після капітального ремонту.
Загальний кошторис робіт склав приблизно 3 млн грн, з яких 800 тис грн надійшло з обласного бюджету, 700 тис грн – з районного. Решту робіт вдалося здійснити завдяки місцевим меценатам. Було повністю замінено санвузли у будівлі, якій понад 30 років, відремонтовано переодягальню для медперсоналу, маніпуляційну, всі  палати і коридор.
Меценати й діючі депутати міської ради Ігор Ільчишин і Андрій Божик також долучилися до ремонту. Так, їхнім коштом  капітально відремонтовано загальний санвузол і санвузол для персоналу, гардеробну, душові, зокрема встановлено металопластикові вікна й двері, замінено трубопровід, каналізацію, встановлено нову сантехніку  - загалом зроблено робіт на понад 120 тис.грн.
Як виглядало відділення  до і після капремонту - дивіться у фото- й відеорепортажі.
 
 Як повідомляли, 2019 року відремонтували праве крило педіатричного відділення. Зараз тут лікують хворих з ковід. Перший поверх, а саме харчоблок та приймальне відділення,  відремонтували кілька років тому.
Таким чином триповерхова будівля, в стінах якої з 1972 року міститься дитяча лікарня, нині має повністю відремонтований третій поверх - педіатричне відділення. 
Раніше у фейсбуці часто з’являлися скарги на умови перебування в дитячій лікарні. Нині лікарняні палати облаштовані новими меблями і раковинами для комфортного перебування.
Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.