ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Нових МАФів у Коломиї поки що не буде

На першому пленарному засіданні 62 сесії міської ради депутати не проголосували за включення в комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.


Один із п’яти МАФів, які розглядали депутати, попри відсутність на схемі розміщень, знаходиться на своєму місці вже давно. Справа в тому, що під час інвентаризації близько п’яти років тому, споруду помилково не внесли.


- Тимчасова споруда по вулиці Січових Стрільців, біля будинку № 35 стоїть уже давно, - пояснює заступник міського голови Олег Дячук. - Підприємець орендує ту земельну ділянку. Зараз паспорт прив’язки закінчився й орендар поновлює документи.


Комплекс тимчасових споруд мав з’явитися також по вулиці Карпатській, біля повороту на Станіславського, і ще три тимчасові споруди на Майданського, 12, Січових Стрільців, біля повороту на вулицю Семена Палія та по проспекту Михайла Грушевського, біля будинку №3. Проте, депутати не підтримали проєкт рішення.


Тепер заявники мають право повторно подати документи в ЦНАП і сесія зобов’язана повторно їх оглянути.Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.