ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Недотримання розкладу руху, неввічливе спілкування водіїв з пасажирами: у Коломиї провели нараду з місцевими перевізниками

Сьогодні в Коломиї відбулася нарада в першого заступника міського голови Володимира Григорука.

На ній розглядали наступні проблемні питання: погодження схеми та розкладів руху районних автобусів, скарги коломиян на недотримання розкладу руху, неввічливе спілкування водіїв з пасажирами, на неналежний технічний і санітарний стан маршруток, інформує Коломийська міська рада.

"Зараз ми працюємо над залученням інвестицій у галузь пасажирських перевезень громади за підтримки агентства США з міжнародного розвитку USAID, - каже Володимир Григорук. – Тому особливо важливо, щоб перевізники підвищували якість надання своїх послуг".

Відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження запросив на зустріч власників коломийських маршрутів громадського транспорту, щоб обговорити скарги та нагадати про зобов’язання забезпечувати належний рівень обслуговування пасажирів та їх безпеки.

Також на зустрічі був присутній представник ТОВ "УкрЄвроМАЗ". Він продемонстував переваги автобуса середнього класу, призначеного для міських і приміських маршрутів, які їхнє підприємство реалізує у містах України. До слова, нові львівські маршрутні автобуси закуплені саме у цієї компанії.