ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Небезпечне будівництво: у Коломиї кран працює просто над головами малечі, яка бавиться на майданчику. ФОТО+ВІДЕО

У Коломиї будівельний кран працює просто над головами малечі, яка бавиться на дитячому майданчику.

Про це на своїй сторінці у Facebook б'є на сполох Ліліана Одосій і додає відео:Будівництво триває на вул. Шипайла, 38а на місці старої котельні. Будинок по плану дуже великий і займає всю територію, яка була відведена під котельню, при цьому не зберігаються будівельні норми.

Зі слів коломиянки, будівельні роботи виконує франківська фірма “Експрес 24”.Жінка неодноразово зверталася до міської влади та безпосередньо до забудовника. На колективне звернення держархбудконтроль міської ради відповів, що при перевірці будівництва  зафіксували правопорушення і веліли їх усунути, а також притягнули будівельну фірму до адмінвідповідальності.

 Розмір штрафу й дозвільні документи на будівництво не показали - мовляв, вони містять персональні дані. Наразі будівництво триває з тими самими порушеннями. В декотрих місцях від огорожі немає і півметра, коли за нормами повинно бути не менше  3 метрів.

А ще вантажівки з будматеріалами їздять міжбудинковою дорогою і руйнують її."Як з ними боротись? Ніяк не доходить до них. Ніякої безпеки.
Що порадите, шановні?))
Штрафи для них не проблема. Вони нікого не бояться бо їм все дозволено ))
Підозрюю, що міська рада їх прикриває, бо на запити не дають адекватні відповіді))", - йдеться у дописі.

Читайте також: “У Коломиї існує змова забудовників”, – Слюзар.