ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Не працює Facebook Messenger: серйозний збій сервісу по всій Європі

Вранці 10 грудня у популярному месенджері Facebook Messenger трапився серйозний збій. Сервіс некоректно працює по всій Європі, зачепило проблемами і українських користувачів.Як свідчить сервіс Downdetector, збій розпочався близько 11:30 за київським часом, пише techno.24.


Що трапилось

Найбільше скарг надходить щодо повідомлень. Більше половини користувачів нарікають, що не можуть відправити чи прочитати повідомлення.


Майже третина розповідають про проблеми із підключенням до сервера. А 13% користувачів повідомили, що не можуть залогінитись у месенджері.


Збій найбільше зачепив користувачів у Західній Європі. Зокрема, сервіс не працює у таких країнах: Велика Британія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Чехія, Польща, Словаччина, Угорщина, Литва, Греція, Болгарія, Румунія.


Проблеми із відправкою повідомлень виникають і в українських користувачів. 
Що кажуть у Facebook

Ще кілька днів тому у бізнес-інструментах компанія розмістила повідомлення в якому попереджає, що деякі показники обміну повідомленнями можуть бути недоступними.


Це пов'язано із зміною правил конфіденційності в Європі. Тож, ймовірно, саме ці зміни стали причиною збою в роботі месенджера.