ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Нагодувати і себе, і сусідів: на Івано-Франківщині стартувала посівна кампанія

Як повідомила на своїй сторінці у фейсбук голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, цьогоріч посів сільськогосподарських культур у всіх господарствах області запланований на площі 390 тис. га, а це на 1,5 тис га більше, ніж торік. Майже на 4 тис. га очікується збільшення площ під технічні культури.


Очікувана структура посівних площ у 2023 році прогнозується така: 37 % площ під зернові культури, 29% – технічні культури, 18% – картопля та овочі, 16% – кормові культури.


Минулорічний недосів озимих зернових, у порівнянні до попереднього року, на площі 5,7 тис. гектарів частково буде компенсовано ярими зерновими на площі 4,2 тис. гектарів.


Крім того, очікується незначне (+0,3 тис. га) збільшення посівів сої, картоплі (+0,2 тис. га) та овочів (+0,1 тис. га).


Розширення посівів сільськогосподарських культур планується за рахунок введення в обробіток земельних ділянок, які ще не обробляються.


Світлана Онищук також написала: «До посівної підходимо максимально відповідально. Адже пам’ятаємо, що Івано-Франківщина як тиловий регіон має нагодувати і себе, і сусідів».


Івано-Франківська ОДА