ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Рівненщині сталася аварія на хімзаводі. ФОТО20 липня близько 17:00 поблизу м. Рівне на території заводу ПАТ «РівнеАзот» у цеху виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу з нітрозними газами. Через це в повітря потрапили хімічні речовини та утворилась помаранчева хмара. Ніхто не постраждав. Концентрація окису азоту в повітрі на території підприємства становить 0,5 – 0,8 мг/м куб. при гранично допустимій концентрації – 1,5 мг/м куб.


Рівненський Центр контролю та профілактики хвороб контролює вміст речовин в повітрі, у т.ч. проводить вимірювання по діоксиду азоту та аміаку, повідомляє пресслужба МОЗ.


Наразі в житловій забудові концентрація шкідливих речовин в майже в 10 разів менше за гранично допустиму. Надходження забруднювальних речовин у повітря припинено.
За даними Департаменту охорони здоров’я Рівненської ОДА, ніхто не постраждав. Але екстрена медична допомога мобілізована одразу, як сталась подія. Було визначено коридор для санітарного транспорту, бригади оснащені засобами захисту для медичних працівників та потерпілих.70 ліжок інтенсивної терапії детоксикації були готові прийняти постраждалих, проте надійшов лише один виклик, який згодом не підтвердився. Ситуація на контролі.Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.