ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Прикарпатті заборонили небезпечну жувальну ґумку

Головне управління Держпродспоживслужби в області інформує споживачів та операторів ринку про перевищення вмісту барвника Е 151 (Діамантовий чорний) в жувальній гумці зі смаком коли, що експортується із Ісламської Республіки Пакистан через Литовську Республіку (імпортер - UAB Profisa) до окремих держав-членів ЄС та до України.

"Попереджаємо операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеного продукту, про необхідність вилучення його з обігу та письмове інформування про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Звертаємо увагу споживачів, що вони мають право отримати інформацію про харчовий продукт; усі харчові продукти, що перебувають в обігу на території України, повинні маркуватися державною мовою (ст. 39 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів")", - йдеться у повідомленні.

Фото ілюстративне