ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті винесли вирок жінці, яка знімала порно та розповсюджувала його в мережі

Івано-Франківський міський суд днями виніс вирок у справі жінки, яка знімалася в он-лайн порно.У травні 2016 року мешканка Львівщини винайняла в Івано-Франківську дві квартири на вулицях Марії Підгір’янки та Витвицького, придбала обладнання для он-лайн трансляцій та знайшла жінок, які за гроші демонстрували клієнтам статеві органи, емітували статеве збудження.

Одна з цих жінок днями була засуджена Івано-Франківським міським судом, повідомляє "Дзеркало Коломиї" з посиланням на Курс.

У вироку йдеться, що обвинувачена в режимі онлайн "розповсюджувала відеопродукцію порнографічного характеру за своєї участі".

9 жовтня минулого року працівники поліції записали із сайту відео за участю жінки. На відео, як ідеться у вироку, обвинувачена "в натуралістичній формі демонструє геніталії з використанням крупного плану, здійснює вульгарні маніпуляції..., мастурбаторні дії... поза науковою потребою".

Під час досудового розслідування жінка уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, визнала провину і погодилася на покарання у вигляді штрафу 8500 гривень.

Суд затвердив угоду і призначив жінці штраф – 8500 грн. Також обвинувачена заплатить 2727 гривень за проведення судово-мистецтвознавчих експертиз.