ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Львівщині після плавання у басейні в елітному комплексі отруїлося п'ятеро дітей

Днями, п’ятеро дітей, які разом з батьками відпочивали в готелі у смт Східниця, отримали шлункові розлади.

Чотирьом з них по чотири роки та один –річний малюк. Це все мешканці Києва, Запоріжжя, Мелітополя та Львова, інформує  поліція Львівської області, повідомляє OBOZREVATEL.

Повідомлення у Бориславське відділення поліції надійшло 27 грудня. За інформацією поліції, попередній діагноз, який встановили медики, – синдром циклічної блювоти, диспепсія шлунково-кишкового тракту.

У повідомленні поліції згадано, що за попередніми висновками діти могли отруїтись, плаваючи у басейні готельно-відпочинкового комплексу.

Першу медичну допомогу дітям надали медики закладу. У Дрогобицькій та Бориславській лікарнях сказали, що до них жодних звернень не надходило і жодних дітей не госпіталізували.

В обласній СЕС також повідомили, що жодних офіційних повідомлень про захворювання до них не надходило. Таке звернення має надійти від лікаря, який встановив діагноз інфекційного захворювання.

"Таких повідомлень в нас немає, ми не маємо офіційно жодних підстав, які б дозволили проводити епідемічне розслудування", - сказав  заступник директора ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" Олег Когут.

Поліція не називає готелю, однак Oбозреватель повідомляє що мова про елітний комлекс "Три сини і донька". З посиланням на коментар дружини українського футболіста Олега Гусєва Марію, яка також відпочивала там і дитина якої отримала розлади, видання повідомляє про 12 хворих дітей.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.325 ККУ (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

У самому готелі не прокоментували ситуації.

Поліція проводить досудове розслідування, призначено експертизи.

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!