24 березня голова районної державної адміністрації Любомир Глушков спільно з начальником Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василем Буджаком та його колективом висадили зелені насадження придорожньої лісозахисної смуги на дорозі державного значення Р-24 в Коломийському районі.
Про це інформують на сторінці Коломийської районної держадміністрації.
Як відомо, лісозахисні смуги створюють для захисту залізничних шляхів і автомобільних доріг від снігових і піщаних заметів.
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110805-6674.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110746-7961.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110728-1647.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110703-9241.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110637-4634.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110614-3576.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110550-5091.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110525-5214.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110506-8797.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110447-2291.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110424-5948.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/25/20230325110405-1806.jpg)