ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На госпіталь ветеранів в Коломиї з обласного бюджету виділили вже понад 10 млн грнНа утримання обласного госпіталю ветеранів війни з місцевих бюджетів Прикарпаття спрямовано 435 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Як розповів начальник бюджетного відділу облради Назар Косаревич, вже шість районів та міст обласного значення передали обласному бюджету кошти як субвенцію.

За його словами, ще по п’яти адміністративних одиницях ці питання плануються розглянути за підсумками виконання місцевих бюджетів.

Як заявив голова облради Олександр Сич наголосив, що на черговій сесії на утримання госпіталю планується спрямувати з обласного бюджету ще півмільйона гривень.

“Ми назвали цей об’єкт пріоритетним і тримаємо його в полі зору. В госпіталі лікуються представники всіх адміністративних одиниць нашої області, тому, фінансова підтримка є абсолютно благородною справою”, – відзначив Сич.

“Ми всі розуміємо проблеми місцевих бюджетів із браком коштів на виплату заробітної плати, але це той момент, коли не треба шукати причини, а вирішувати питання. Адже не стоїть питання кількості коштів, а, насамперед, причетності кожного районного і міського бюджету до функціонування єдиного обласного госпіталю ветеранів війни”, – додав перший заступник голови облради Василь Гладій.

Посадовець також поінформував, що на утримання госпіталю з обласного бюджету у 2017 році вже спрямовано понад 10 млн грн.