ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї освятять 14-метровий вітраж, який є найбільшим на Прикарпатті

3 листопада, о 10:00 год.  у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Керуючий Коломийською єпархією, Преосвященний Єпископ  Коломийський і Косівський Юліан, освятить центральний вітраж храму.


Його розмір становить близько 14 м2, відтак він є найбільшим на Прикарпатті, інформує прес-служба Коломийськаої Єпархії Православної Церкви України.


В малюнку використано класичний сюжет – домінуючу постать Христа Спасителя. На вітражі відсутністя орнаментика, завдяки чому постать Господа  ніби парує в небі.


Вітражна композиція виконана в стилі «Тіффані», львівськими майстрами.  


Створили вітраж на кошти благодійників. 


Вітражна композиція виконана Львівськими митцями в майстерні, яка є однією із лідерів виробництва вітражу в Україні та Європі. Їхній досвід роботи, школа львівського вітражу – гарантія високої мистецької якості.


Даний вітраж виконаний в стилі «Тіффані», в основі якого стоїть надзвичайна пишність, декоративність та враження інкрустації дорогоцінними каменями. 


Також, для композиції було використане високоякісне вітражне скло виробництва «Spectrum» (США), завдяки мармуровій фактурі якого, вітраж вражає неповторністю.