ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Гогольfesti представлять унікальну сонОперу “НепрОсті” за Прохаськом

Творцями опери є сучасні українські композитори Роман Григорів та Ілля Разумейко працювали над оперою “Непрості” за твором Прохаська близько чотирьох років. Вони кажуть, що дійство передаватиме відчуття великого плацкартного вагону на 100 осіб.

В ніч з 24 на 25 вересня в рамках фестивалю Гогольfest відбудеться прем’єра всеношної опери, пише "Дзеркало Коломиї" з посиланням на Репортер.


Препарований рояль та іграшкове піаніно, глухий контрабас та стара рипляча скрипка, містичні ударні та пронизливий голос самого мольфара Прохаська поєднаються в п’яти годинну перформанс-колискову від формації НОВА ОПЕРА, що триватиме від опівночі до світанку. А під ранок співачка та композитор Чень Юнь Цзя звернеться до сонця мелодіями китайських народних пісень.

14225352_1279271605417706_8588911550872999410_n


Слухачі, замість на твердих стільцях, розмістяться на матрацах, закутаються у пледи та музику і слухатимуть оперу, наче сон. Засинаючи, марячи на межі забуття та реальності, гості вистави стануть активними учасниками сонОпери, адже зранку побачені сновидіння можна буде записати до «Книги Снів», ставши таким чином теж оповідачами, баїльниками, непрОстими.

сонопера, прохасько, разумейко, григорів

Музична подорож у фантастичний Ялівець, що загубився десь у Карпатах, листи, поштівки та чорно-білі світлини де змішалися світові війни та маленькі людські трагедії, кохання та смерть перетворять липневу ніч на незвичайну сонОперну виставу на три дії (три Анни).

Усіх сонних учасників дійства в перервах між діями обігріють чаєм/кавою та почастують солодощами.