ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Франківщині засудили групу осіб, які обкрадали помешкання, магазини й заклади громадського харчування

Івано-Франківською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 3 раніше судимих осіб та доведено їх вину у вчиненні за попередньою змовою 23 епізодів крадіжок і грабежів (ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 186  КК України).


У суді доведено, що вказані особи, діючи за попередньою змовою між собою, таємно (шляхом зриву скоб дверей, злому навісних замків, відважування та деформації вентиляційних решіток, відважування дверей), а також відкрито проникали до житлових будинків, квартир, господарських будівель, гаражів. Звідти викрадали гроші, техніку, коштовні прикраси, речі побутового вжитку, мобільні телефони, велосипеди тощо, повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.


У рамках розслідування задокументовано 23 епізоди незаконного заволодіння чужим майном указаними особами. Загальна сума збитків потерпілим складає понад 220 тис. грн.


За результатами судового розгляду зловмисників визнано винними у вчиненні інкримінованих правопорушень та призначено покарання - 4 років позбавлення волі.