ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Франківщині шахраї від імені податківців виманюють у підприємців гроші

На Прикарпатті шахраї телефонують до підприємців і від імені податківців виманюють у них гроші.

Про це попередили в  ДФС в Івано-Франківській області, інформує Дзеркало медіа.

Так, на стаціонарні та мобільні телефони підприємців Тлумацького району надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші.

Зокрема, шахраї від імені начальника Тлумацької ДПІ Тисменицького управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області телефонували та надіслали смс-повідомлення до керівника одного з підприємств з проханням перерахувати гроші на картковий рахунок 5167490052697399, відкритий в Ощадбанку.


Дзвінки псевдоподатківців надходять із номеру мобільного телефону +38(068)551-60-68. З метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери телефонів, розрахункові рахунки різних банківських установ та представлятися керівництвом або іншими посадовими особами фіскальної служби області.

"Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Якщо вам телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб фіскальної служби області та вимагають чи просять грошові кошти, ні в якому разі не віддавайте кошти". - йдеться в повідомленні.

Про факти шахрайських дій ви можете повідомити чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-97, органи внутрішніх справ (тел. 102), або зателефонувати за номером гарячої телефонної лінії ДФС України "Пульс" 0-800-501-007 (напрямок "4").