ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Франківщині активізувалися шахраї - поліція просить прикарпатців бути обачнимиНа Франківщині активізувалися шахраї.

Так, до поліції із заявою звернувся 53-річний мешканець Тлумацького району і розповів, що через Інтернет вирішив продати трактор. Наступного ж дня до нього зателефонував нібито "покупець" та домовився про зустріч та купівлю транспортного засобу, повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини, пише Дзеркало медіа.


В подальшому покупець приїхав до будинку заявника евакуатором, повантажив трактор та повідомив, що кошти в сумі 233 000 грн за покупку прийдуть на банківську картку. Коли потерпілий прийшов до банку, щоб перевірити баланс, виявилось, що грошей нема.

Також до поліції за допомогою звернувся 18-річний іванофранківець і повідомив, що до нього зателефонував невідомий та представився працівником банку. В подальшому, ввівши свою потенційну жертву у стресовий стан, повідомивши про можливу загрозу - втрату грошей, дізнався необхідні для афери реквізити картки, після чого зняв з рахунку 7 080 грн.

Відомості за всіма фактами внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Поліція звертається до прикарпатців бути обачними, не довіряти незнайомцям, особливо, коли мова йде про гроші. Якщо вам зателефонували, назвалися працівником банку і повідомили про будь-яку загрозу вашому рахунку, перервіть розмову і негайно зателефонуйте на гарячу лінію банку.

У разі тривожного телефонного дзвінка від нібито рідних або інших осіб із проханням допомогти із різних причин (потрапив до поліції, збив людину, потрапив до лікарні і т. д.) також припиніть розмову і самі зателефонуйте родичеві.

Якщо телефон вимкнений, спробуйте перевірити інформацію іншими шляхами, зателефонувавши у поліцію. Але завжди обов’язково перевіряйте інформацію, - наголощують поліцейські.

Читайте також: На Прикарпатті побільшало квартирних крадіжок.