ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Буковині за спробу порушення кордону затримали 13-х "ухилянтів". ФОТО


Впродовж вихідних на Буковині прикордонники затримали 13-х порушників кордону, які намагалися незаконно потрапити до Румунії та Молдови.Минулої ночі прикордонний наряд відділу «Селятин» затримав 3-х чоловіків призовного віку – мешканців Івано-Франківської області. Автомобіль марки «Мерседес» з українською реєстрацією, яким пересувались правопорушники, було зупинено для перевірки на одному з контрольних постів Вижницького району Чернівецької області. Під час опитування чоловіки не змогли пояснити прикордонникам мету нічної поїздки до контрольованого прикордонного району. Згодом мешканці Прикарпаття зізнались про намір незаконного перетину українсько-румунського кордону.
Водночас військовослужбовці відділів «Красноїльськ», «Порубне», «Мамалига» та «Сокиряни» у шести випадках затримали ще 10-х «ухилянтів», які поза пунктами пропуску намагалися незаконно потрапити до Молдови та Румунії. Порушниками кордону виявилися мешканці Миколаївської, Харківської та Чернівецької областей.
Усіх правопорушників було доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та поінформовано представників ТЦК Чернівецької області.