ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На 68-му році життя відійшов у вічність Ігор Басюк, який майже 30 років очолював Раду профспілок Івано-Франківщини

На 68-му році життя відійшов у вічність Ігор Євгенійович Басюк, який майже 30 років очолював Раду профспілок області.


Про це повідомляє пресслужба ОДА.


Ігор Євгенійович після закінчення у 1980 році Івано-Франківського інституту нафти і газу 10 років працював у НГВУ «Надвірнанафтогаз». Із лютого 1992 року очолював Раду профспілок Прикарпаття.


За цей час значно зросла роль профспілкових організацій у вирішенні питань соціально-економічного захисту громадян. З його ініціативи в області забезпечується розвиток та вдосконалення системи соціального діалогу, поглиблення взаємодії профспілок з органами виконавчої влади та об’єднаннями роботодавців. Завдяки цьому досягнуто значних результатів у питаннях колективно-договірного регулювання праці, зростанні рівня заробітної плати та своєчасної її виплати, збереження існуючих та створення нових робочих місць.


Як голова правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Ігор Басюк багато уваги приділяв наповненню бюджету Фонду, організації оздоровлення працівників та їх дітей, зниженню захворюваності громадян області.


Колектив обласної державної адміністрації висловлює щирі співчуття сім’ї, родині, близьким І. Є. Басюка: "Світла пам’ять про Ігоря Євгенійовича залишиться у наших серцях".