ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

МЗС рекомендує українцям утриматись від поїздок у Португалію

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від поїздок до деяких регіонів Португалії у зв’язку з ураганом “Леслі”.

Про це повідомляє прес-служба МЗС, пише Дзеркало медіа.

"У зв’язку з наближенням до материкової частини Португалії урагану «Леслі» та за повідомленннями Національної служби цивільного захисту Португалії, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися найближчим часом від відвідання окремих регіонів країни (Сетубал, Лісабон, Сантарем, Лейрія, Коїмбра і Авейру)", - йдеться у повідомленні.

За даними Національної служби цивільного захисту Португалії, найбільш критичним був період до 16:00 14 жовтня, з поривами вітру до 130 км/год по всій території Португалії, подекуди до 190 км/год, а також – штормові хвилі по всьому узбережжі країни.

Необхідно відстежувати інформацію щодо можливого перенесення авіарейсів на веб-порталі аеропорту та контактувати безпосередньо з авіаперевізником.

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, МЗС рекомендує громадянам України невідкладно звертатися до Посольства України в Португалії за номером “гарячої лінії”  +351 965 088 115, адреса електронної пошти emb_pt@mfa.gov.ua, або на цілодобову “гарячу лінію” МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.