ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

МОЗ пропонує розпочати шкільні канікули на тиждень раніше

Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти і науки розіслати рекомендований лист для того, щоб перенести початок канікул з 25 жовтня на 18 жовтня.


Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода, пише Освіта.юа.


За словами Ляшка, перенесення канікул дозволить стримати активний епідпроцес, який сьогодні зафіксований на території нашої держави.


Водночас він не став відповідати, скільки триватимуть осінні канікули.


«Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати… Питання в тому, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення», – наголосив міністр охорони здоров’я.


Ляшко також додав, що зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до як мінімум на 15% зниження захворюваності уже через 5 днів після ухвалення цього рішення.


Як відомо, Міністерством охорони здоров'я видано наказ про віднесення освітян до переліку працівників, які підлягають обов'язковим профілактичним щепленням.


У Міністерстві охорони здоров'я наполягають, що незабаром невакцинованих педагогів будуть відстороняти від роботи.


Нагадаємо, в обласному центрі Прикарпаття осінні канікули розпочнуться швидше - 18 жовтня.


Читайте також: З 18 жовтня планують увімкнути опалення у коломийських освітніх закладах. ВІДЕО


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.