ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Модель з Івано-Франківська підкорила світовий подіум. ФОТО

19-ти річна Марина Кучірка з Івано-Франківська, яка підкорила світовий подіум своєю розкішною зовнішністю: довгими ногами, біля яких стеляться мільйони залицяльників, тонкою талією, витонченими руками та обличчям з високими вилицями, ідеально прямим носом, густими бровами та очима сталевого блакитного кольору.

Кар’єра моделі почалась ще з 2011 року, Марина працює з київським модельним агентством «Direct Model Management», яке дало їй старт і підштовхнуло на рішучі кроки, саме минулої осені, 2015 року, дівчина наважилась і підписала контракт на 2 місяці з іноземним агентством «Meggie&John», передає Бріз.


Марина розповіла нам, як це відбувалось:

Як проста дівчинка з Франківська стала міжнародною моделлю?

Це дуже довга історія, яка почалась ще в 2011 році, але тільки минулої осені я вирішила спробувати себе на світовому ринку і підписала контракт з іноземним агентством.

За пів року ти встигла попрацювати в Кореї та Китаї, що можеш розповісти про ці країни?

Країни різні, різні люди, культура і цінності не зважаючи на те, що розташовані вони близько. Корея спокійніша, я жила там в сімейній атмосфері надійності і тепла, а Пекін абсолютно непередбачуваний і безбашений. Мені пощастило з колективом, з'явились знайомі з усіх куточків світу, всі неповторні, позитивні та життєрадісні!

Який твій робочий графік?

Хто б що не говорив, але це робота, інколи буває справді важко, бо графік ненормований. Частенько потрібно проводити на ногах по 16 годин, і використовувати кожну вільну хвилину на сон(моделі сплять на підлозі, під час макіяжу, в машинах, одним словом завжди і всюди, де тільки можна). Постійні перельоти, життя на валізах, це все не легко, але мені приносить неймовірне задоволення! Модельне життя прекрасне не зважаючи ні на що.

У Франківську твої батьки, найкращі друзі та кохана людина. Як вони відреагували на твій вибір присвятити своє життя професії моделі та виїхати з України?

Мені пощастило, що близькі люди з розумінням підтримують мене. У нас є стільки можливостей спілкуватись, що гріх жалітись, тому 2-3 місяці відсутності в рідному місті-це не так вже й страшно.

Як ти підтримуєш стосунки зі своїм хлопцем?

Звісно сумуємо одне за одним, але він займається своєю роботою, а я своєю.

Ти не плануєш забрати його до себе?

В мене ж немає постійного місця/міста в якому я працюватиму роками, а їздити разом-це величезна розкіш.

Ти навчаєшся на ІІ курсі, спеціальність: реклама та зв’язки з громадськістю, як ти поєднуєш навчання з роботою за кордоном?

Поєднювати? Багато хто й справді поєднує навчання і роботу, але не я. Після першої поїздки в мене змінились життєві цінності і бачення майбутнього, тому університет я відкладу, а зараз в мене є цікавіше заняття.

Чи змінила тебе кар’єра моделі?

Змінила мабуть, завдяки цьому я зрозуміла, що ми вільні, що треба самостійно вирішувати який шлях обирати, що потрібно насолоджуватись життям.

Які твої подальші плани на майбутнє?

Планів на майбутнє не будую, хочу дивуватись перемогам, а не розчаровуватись, що все пішло не так як хотілось.

Що ти порадиш дівчатам , які мріють про кар'єру моделі ?

Якщо хочете, то ніхто не заборонить Вам спробувати. Якщо зовнішність дозволяє-відправляйте фотографії в агенства.