Вчора, 21 серпня, працівниками групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області було знищено 2 вибухонебезпечні предмети.
Сталося це в місті Долина на вулиці Шептицького, повідомляє головне управління ДСНС в Івано-Франківській області . Дві 82 мм мінометні міни часів ІІ Світової війни, виявлені на відкритій території культової споруди та знищено.
![Минулої доби на Прикарпатті піротехніки ДСНС знищили 2 вибухонебезпечні предмети](https://dzerkalo.media/images/general/2021/08/22/20210822103344-2031.jpeg)
Новини
Минулої доби на Прикарпатті піротехніки ДСНС знищили 2 вибухонебезпечні предмети
22 Серпня 2021