ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Мешканців Прикарпаття хотіли обрахувати на 900 тис. грн

Сектор контролю управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, у грудні 2018 року провів позапланову перевірку підприємства, яке надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Вона стосувалася питань із дотримання вимог законодавства, при формуванні тарифів для населення, бюджетних установ та інших споживачів, інформує Держпродспоживслужба пише Дзеркало медіа.

Перевіркою розрахунків прогнозованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, встановлено факти включення економічно необґрунтованих витрат по статті "Оплата праці", завищено розмір витрат по статтях "Електроенергія", "Податки та збори".

Унаслідок проведеного заходу, підприємство зменшило суму, що дало змогу попередити обрахування споживачів у розрахунку на рік в сумі 874,3 тисяч гривень.

За результатами перевірки, підприємству надано припис, щодо приведення планових тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

Зі свого боку підприємство вжило невідкладних заходів щодо порушення вимог порядку формування тарифів та подало до органу місцевого самоврядування пакет документів для встановлення тарифів на надання послуг для споживачів із врахованими зауваженнями згідно акту ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Читайте також: Коломиянам на замітку: які документи необхідні для реструктуризації заборгованості за водопостачання