ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Меседж молодому поколінню - бути патріотами та любити свою країну, - очільник Коломийського госпіталю ветеранів війни Володимир Федоришин

Поспілкувавшись з головним лікарем Коломийського госпіталю ветеранів війни Володимиром Євгенійовичем та пацієнтами, склалось однозначне враження про те, що працівники медичного закладу роблять надможливе. В госпіталі працюють кабінети фізичної терапії та ерготерапії, які обладнані сучасною технікою та апаратами для відновлення рефлексів.

Також в сферу послуг входить зубне протезування, новий сучасний ортопедичний кабінет, зубопротезна лабораторія. На сьогоднішній день наших бійців, в прямому розумінні, ставлять на ноги. Зі слів лікарів та команди реабілітологів, бували різні випадки. До прикладу, нещодавно на лікування поступив військовослужбовець з важкими пораненнями. Протягом 5 тижнів лікарі нашого госпіталю доклали максимальних зусиль для того, щоб боєць зміг самостійно пересуватись, також відновились рухи в кінцівках за допомогою кабінетів фізичної терапії та ерготерапії. Не менш важливе ментальне здоров’я наших військових, з ними працюють психологи. Допомагають справлятись з панічними атаками, працюють з ПТСР (посттравматичним стресовим розладом). Проводять арт-терапії та реабілітації психологічного здоровʼя за допомогою уроків гончарства. Ключовим є те, що госпіталь спеціалізується на важких хворих та серйозних травмах.

«До нас на лікування приїжджають військові з цілої України, знаючи, що головний лікар Володимир Євгенійович неодноразово допомагав важкопораненим в безнадійних ситуаціях», - розповідає лікар-невропатолог Зварич Людмила Ярославівна.
Найважливішим досягненням медичного закладу є протезування. Пацієнта ведуть від поступлення на лікування до завершення реабілітаційного періоду. Госпіталь уклав угоду з українською фірмою, що надає нашим хлопцям можливість отримувати якісне протезування та надійне обслуговування.

Коломийський військовий госпіталь є одним з кращих та прогресивних медичних установ завдяки наполегливій праці головного лікаря Володимира Федоришина, в закладі проводять роботи по будівництву нового терапевтичного відділення, також з ініціативи очільника госпіталю проводять ремонтні роботи на прилеглій території. Готують все необхідне для монтування вантажних ліфтів спеціально для неходячих пацієнтів. В кожному куточку медичної установи відчувається дбайлива рука головного лікаря Володимира Євгенійовича та команди досвідчених фахівців. Під час інтерв’ю, розмовляючи з персоналом та пацієнтами, відчувала, що це одна велика сімʼя, де щиро тішаться кожному кроку та навіть маленькому прогресу. Де працюють люди з великими серцями, величезною мотивацією та неймовірною вірою в наше майбутнє та перемогу!

Слава Україні!

АВТОРКА: Ірина КОРОЛЕЦЬ