Про це повідомили у прес-службі Коломийської РДА, передає "Дзеркало Коломиї".
Цьогоріч на виплату зарплат медикам області бракує 123 млн грн. Обласна рада звернулася до Уряду, але отримала відписки.
Нагадаємо, 9 липня коломийські медики паралізували рух транспорту у центральній частині, безперервно рухаючись пішохідним переходом, що на вулиці Мазепи. До такого кроку їх підштовхнула невиплата зарплат.
Популярні новини
“Ненаситець” із-під Косова: гуцул, що став легендою підпілля
18 Червня 2026
У Королівці відбувся волейбольний «Кубок Покуття – 2026»
16 Червня 2026

