ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Майстерня подарунків св. Миколая та 9000 щасливих сердець. ФОТО+ВІДЕО

Понад 9 тисяч дітей з цілої Коломийщини отримали подарунки від БФ "Покуття", створеного Андрієм Іванчуком.

Свята Миколая особливо чекають діти: пишуть листи із бажаннями, обіцяють стати ще слухнянішими і вірять, що Миколай не забуде про них і неодмінно принесе подарунки. І кожного року, завдяки помічникам, які допомагають Миколаю, диво настає.

У Коломиї є свої помічники святого Миколая. Це, зокрема, благодійний фонд "Покуття", створений нашим краянином, народним депутатом Андрієм Іванчуком.Щороку фонд намагається втілювати дитячі мрії, допомагає потребуючим, організовує масштабні акції, такі як конкурси малюнків та розколяда, реалізовує розвиваючі проекти, а саме: комп’ютеризація шкіл, встановлення дитячих майданчиків, започаткування ІТ олімпіади.Основний напрям фонду – всебічний розвиток дітей. Меценати діють за принципом "Чужих дітей не буває".

Цьогоріч фонд "Покуття" за ініціативою Андрія Іванчука поклав перед собою масштабну мету – привітати понад 9000 дітей з цілої Коломийщини, завітавши у найвіддаленіші куточки."Свято Миколая - одне із найсвітліших та найчарівніших у році. Традиційно наш фонд вітає солодкими подарунками дітей Коломиї та Коломийського району. Радісний, святковий настрій намагаємося створити насамперед дітям пільгових категорій, а також найменшим учням та вихованцям місцевих закладів - першокласникам та дошкільнятам. Передали також подарунки і на церкви, не оминаємо увагою, звичайно, й людей, які на схилі літ залишилися самі, живуть в геріатричному будинку і потребують особливої уваги.  Декілька днів поспіль волонтери фонду, не жаліючи сил і часу, дуже відповідально сортували й розвозили подарунки в різні куточки Коломиї та Коломийщини, створюючи скрізь атмосферу радості і свята", - наголошує голова фонду "Покуття" Уляна Мандрусяк.

 "Ми дуже радіємо, що маємо можливість долучитись до творення цієї грандіозної акції. Дітки з дитсадків, шкіл, інтернатів, їхні щирі очі, посмішки заряджають нас силою та дають наснаги працювати далі. Впродовж кількох днів наша команда волонтерів працювала пліч-о-пліч,  пакували та розвозили подарунки до адресатів, щоб свято прийшло до кожного. Ми працювали з ранку до вечора, та ті емоції, які відчуваєш опісля, коли бачиш тих радісних діток, не передати словами",  -  розповідає волонтер Назар.Керівники навчальних закладів подякували фонду за ініціативу.
"Дякуємо за подарунки школярам, а це рівно 150 подарунків, які отримали наші першокласники від фонду "Покуття", який вже не вперше нам допомагає", - каже Мирослав Граб, директор Коломийської СШ I-III ступенів №1 імені В. Стефаника.
"Наші учні перших класів теж отримали подарунки, тож хочемо подякувати фонду "Покуття" і особисто пану Андрієві, бо він унікальна людина, яка справді щиро робить добрі справи для дітей, це вже котрий рік наші першокласники отримують ці чудові дарунки. Він робить дуже багато справ як для дітей, як для шкіл і загалом для Коломиї та Коломийського району. Ми бажаємо йому здоров’я, багато радості за ті всі добрі діла, які він робить для нашого міста та всієї України", - розповіла Ганна Пасічна, директорка Коломийського природничо-математичного ліцею.

 У Коломийський геріатричний пансіонат волонтери привезли 116 подарунків.
"Я дякую Андрієві Володимировичу, пані Уляні, фонду "Покуття", що це стало вже традицією приїжджати до наших підопічних з подарунками, для них це важливо", - зазначив Роман Лазорко, директор геріатричного пансіонату.У фонді наголошують, що завдяки взаємодопомозі і спільній праці, попри заметіль і холод, вдалося протягом декількох днів розвезти подарунки. А це у всі міські і районні школи та дитсадки, сиротинці, будинки-інтернати, геріатричні пансіонати, церкву св. Архістратига Михаїла, церкву священномученика Йосафата, Благовіщенську церкву, катедральний собор Преображення Христового УГКЦ, церкву Воскресіння Христового у Воскресінцях, церкву Введення в храм Пресвятої Діви Марії у Нижньому Вербіжі та Коломийську єпархію УПЦ КП.Фонд "Покуття" висловлює вдячність волонтерам, які допомогли в організації масштабної акції, а саме: Долинському Мар'янові, Богатову Ярославу, Федорчак Тетяні, Тафіїву Віктору, Білому Маркові, Ратушняк Вікторії, Турянській Роксоляні, Лінкевич Юрієві, Василинчук Аліні, Сілецькому Назару, Федорук Божені, Філійович Ганні, Чебурак Тетяні.

Андрій Іванчук і фонд бажають всім краянам, кожній покутській родині достатку, миру, добра. Нехай кожна домівка повниться щасливим дитячим сміхом, променистою радістю, святковим затишком, достатком. Вірте в дива, і нехай ця віра допоможе кожному втілити в життя задуми та мрії! З прийдешніми святами!Автор: Віталій Бирчак

Фото: Андрій Каня

Читайте також: Понад 3,5 тисячі дітей з Коломиї та району вже отримали подарунки від фонду “Покуття” на Миколая. На черзі – ще 6 тисяч дітей. ФОТО