ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Львів’янка і мама чотирьох дітей отримала титул Mrs.Mother of Europe-2019

Наталія Тропак виховує чотирьох дітей, саме вони є пріоритетом для жінки, а точніше, їх виховання, духовний розвиток. Однак разом з тим українка встигає приділяти час своїм захопленням – вона займається СММ і фотографією.

Про це інформує РБК УКРАЇНА

 “Бути мамою – це благословення і великий дар, відповідальність і служіння з присвятою. Я постійно вчуся і працюю над собою, намагаюся знаходити гармонію і поєднувати всі ролі особистості жінки і мами. Материнство змінило мене: зміцнило, зробило і сильніше і впевненіше, і більш скромною”, – розповідала львів’янка в інтерв’ю Galnet.

 

Про конкурс Місіс Європа 2019

Конкурс Місіс Європа 2019 проходив на іспанському острові Гран-Канарія з 3 по 7 жовтня. У ньому брали участь 24 красуні – найдостойніші заміжні жінки з різних країн Старого Світу. У більшості з них мінімум три дитини.

У цьому році організатори Місіс Європа 2019 вирішили привернути увагу громадськості до теми домашнього насильства та способів боротьби з ним. Кожна учасниця повинна була підготувати тематичну доповідь зі статистикою по своїй країні. Жінки також обмінювалися досвідом благодійництва та брали участь у конкурсі національного костюму та вечорі талантів.

Наталія Тропак і Міла Карпикова (фото: facebook.com/ulyana.oksenyuk)