ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Лічильники зняли, а нові не ставлять: мешканцям Коломийщини приходять великі суми за нібито спожитий газ

До редакції нашої газети звертаються мешканці району зі скаргою на газовиків, які проводять заміну газових лічильників.

Мовляв, старий лічильник вилучили для перевірки, а новий не поставили. А за час відсутності лічильника людям надходять повідомлення про великі суми за нібито спожитий газ. Ми звернулися з усним запитом до газового управління.

Старший інженер Коломийської дільниці Надвірнянського відділення ПАТ "Івано-Франківськгаз" Ігор Корчевий пояснив наступне. Проводиться перевірка (повірка) газових лічильників у населення. Лічильники вилучають на перевірку. Якщо лічильник справний, його повертають, якщо підлягає ремонту - ремонтують, якщо несправний - установлюють безкоштовно новий. Термін перевірки не повинен перевищувати два місяці. На період вилучення лічильника споживачеві монтується тимчасовий лічильник з обмінного фонду, а якщо не монтується жодного, то нараховується ціна середньомісячного (середньодобового) споживання голубого палива. Це повинні зрозуміти ті споживачі, які могли за час перевірки не користуватися газом або користуватися в мінімальних обсягах.

Усе це пояснення - за приписом відповідних постанов Кабміну. На практиці ж ситуація дещо інакша. Так, мешканці Печеніжина скаржаться, що термін, відколи у них забрали лічильник на перевірку, значно перевищує встановлених законодавством два місяці. На подібні скарги Ігор Корчевий нічого пояснити не може, окрім, як звернутися особисто до газового управління.

Читайте також: Кабмін відклав підвищення ціни на газ

Підписуйтеся на "Дзеркало медіа" у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.