ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Крим повернеться до України разом із звільненим Донбасом, - Арсеній Яценюк у День пам'яті жертв депортації кримських татар

Як повідомляли, сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв депортації кримських татар.


"Звільнення півострова від окупантів - спільне завдання України, кримських татар і всього вільного світу. Крим повернеться до України разом із звільненим Донбасом", - наголосив у своєму дописі на Facebook лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк у День пам`яті жертв депортації кримських татар 18 травня.

"Разом із кримськотатарським народом скорбимо за жертвами примусового виселення, організованого сталінським режимом", - написав він.

Арсеній Яценюк нагадав, що з того часу минуло 75 років, а сьогодні Москва "знову вичавлює кримських татар з рідної землі": "Крим перетворюють на суцільну військову базу, щоб загрожувати Україні і Європі".

"Звільнення півострова від окупантів - спільне завдання України, кримських татар і всього вільного світу. Крим повернеться до України разом із звільненим Донбасом", - підкреслив лідер "Народного фронту".

Нагадаємо, 17 травня "Народний фронт" заявив про вихід із коаліції і закликав сформувати нову коаліцію державницьких фракцій.

Читайте також: Прес-служба “Народного фронту” звернулася до Facebook з проханням видалити чергові фейки про Арсенія Яценюка.