ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийському "Свідомому бізнесу" - рік

"Свідомий бізнес" - проект, заснований у Коломиї рік тому. Створили його благодійна організація «Благодійний фонд «Коник Хелп», спільно з місцевими бізнесменами.

За цей час вдалось реалізувати 12 проєктів і долучити 27 підприємців. "Свідомий бізнес" - це приклад того, як заклади, що подекуди конкурують між собою на ринку, можуть об’єднатися заради важливих справ, інформує Дзеркало медіа.

"Я неабияк тішусь, що маю дотичність до «Свідомого бізнесу», адже щомісяця ми втілюємо якусь велику, хорошу ініціативу, - ділиться координатор БО «Коник Хелп» Віталій Бирчак. – Ми допомагаємо сиротинцям, інтернату, кризовим сім'ям, а також проводимо інші соціальні акції".

Віталій каже, що протягом року до проєкту долучалося більше й більше небайдужих підприємців. Паралельно зростала й вагомість ініціатив.

«Остання з них - допомога маленькому Дмитрикові, - продовжує Віталій. – Хлопчик не чув на два вуха, а сім'я, перебуваючи в скрутному фінансовому становищі, не могла собі дозволити слуховий апарат. Ми порадились із лікарями та після кількох оглядів, спільно з підприємцями, придбали апарат, вартістю понад 14 тисяч гривень. Ще один, за законом, виділила держава. Тепер у хлопця поступово відновлюватиметься слух. Ви б бачили ті щасливі дитячі очі! Він ніколи до цього не чув так, як чуємо ми з вами. І дуже гріє усвідомлення того, що ти став частиною цієї допомоги…»

На святковій зустрічі  говорили про плани на майбутнє. Проєкт змінюватиметься: в планах - залучення студентів для написання благодійних грантів.

«Свідомий Бізнес» показав, що різні сфери підприємництва можуть об‘єднуватись заради однієї мети - допомоги ближньому, - наголосив директор БО «Коник Хелп» Назарій Тодорів. - Дякую підприємцям, які повірили в нас і цей проект.»

Бізнесмени Коломиї теж готові розвивати проєкт і надалі.

«Проте проект «Свідомий бізнес» він дав нам більше ніж можливість просто допомогти, - розповідає власник закладу «Sushi House» Ігор Стражник. - Ми отримуємо «фідбек» від людей, із якими працюємо, тож щиро вдячні KonykHelp за неймовірно крутий проект. Хочемо побажати їм процвітання. А ми, в свою чергу, завжди допомагатимемо.»

Юлія МАРЦІНОВСЬКА