ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийські підприємці долучилися до капітального ремонту дитячої лікарні. ФОТО

У лівому крилі терапевтичного відділення Коломийської дитячої лікарні завершили капітальний ремонт. Загальний кошторис робіт склав приблизно 3 млн грн, з яких 800 тис грн надійшло з обласного бюджету, 700 тис грн – з районного. Решту робіт вдалося здійснити завдяки  місцевим меценатам.

Відремонтовані палати лівого крила дитячої лікарні

Долучилися до капремонту меценати й діючі депутати міської ради Ігор Ільчишин і Андрій Божик. Так, їхнім коштом  капітально відремонтовано загальний санвузол і санвузол для персоналу, гардеробну, душові, зокрема встановлено  металопластикові вікна й двері, замінено трубопровід, каналізацію, встановлено нову сантехніку  - загалом зроблено робіт на понад  120 тис. грн.

Депутат і меценат Ігор Ільчишин також долучився до капремонту дитячої лікарні

Таким чином підприємці взяли на себе одну з найдороговартісніших статей витрат.

Міський голова Богдан Станіславський і меценат Андрій Божик на урочистому відкритті оновленого терапевтичного відділення

Капремонт санвузлів

 

29 грудня за участі влади, духівництва та всіх причетних відбулося урочисте відкриття оновленого педіатричного відділення дитячої лікарні після капремонту, який свого часу ініціював  очільник Коломийської РДА Любомир Глушков.

Завідувачка відділення Оксана Павлюк разом з медперсоналом вдячні меценатам за відчутну підтримку.

«Для лікування дуже важливі затишні умови перебування, які безперечно сприяють одужанню. Тож ми дуже вдячні підприємцям за допомогу створити для наших пацієнтів такі комфортні умови», - наголошує пані Оксана.

До слова, наступного року ЦРЛ (разом  з дитячою поліклінікою, яка є у складі районної лікарні) перейде на баланс Коломийської громади.

Як повідомляли, 2019 року відремонтували одну частину, а саме праве крило, педіатричного відділення. Зараз тут лікують хворих з ковід. Перший поверх, а саме харчоблок та приймальне відділення,  відремонтували кілька років тому.

Таким чином триповерхова будівля, в стінах якої з 1972 року міститься дитяча лікарня, нині має повністю відремонтований третій поверх - педіатричне відділення. Зокрема відремонтовано всі палати, санвузли, маніпуляційну і санітарську кімнати, технічне приміщення лівого крила.

Раніше у фейсбуці часто з’являлися скарги на умови перебування в дитячій лікарні. Нині лікарняні палати облаштовані новими меблями і раковинами для комфортного перебування. У  кожній палаті на стінах – дитячі малюнки, які створила художниця Оксана Микитюк (на фото нижче).

 

 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.