ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийське "Прикарпаття" просить допомоги в організації поїздки на Фінал Кубку України з футзалу. РЕКВІЗИТИ

Знайомтеся, це - футзальний клуб "Прикарпаття" з міста Коломия Івано-Франківської області. Наша команда була створена лише у вересні минулого року, але за цей час встигла досить успішно дебютувати в Чемпіонаті України з футзалу серед дітей 2003/04 р.н. Більше того: в січні цього року ми стали переможцями зонального турніру Кубку України з футзалу та вибороли право прийняти участь у фінальній частині змагань.

Днями ми отримали листа від Комітету дитячо-юнацього футзалу Асоціації футзалу України, який визначив час та місце проведення Всеукраїнського кубкового фіналу, куди потрапили 8 кращих дитячих футзальних команд України, в тому числі і коломийське "Прикарпаття". Фінал пройде з 8 по 11 лютого в м. Енергодар Запорізької області. Всі витрати, пов'язані з участю команд у цих змаганнях, а це дорога до місця проведення і назад (у нашому випадку - понад 1000 км. в одну сторону), проживання та харчування покладаються на самих учасників. Підвердити нашу участь у змаганнях потрібно до 1 лютого 2016 року.

Озброївшись калькулятором, ми розрахували, що сума, яка необхідна для поїздки на фінал Кубку України становить від 935 до 1070 грн. на одну дитину. Для більшості сімей наших гравців, тим більше в такий непевний час - це досить значні кошти. В нашій команді є діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також учасників АТО. Тим більше батьки і так оплачують всі витрати, пов'язані з участю нашої команди в Чемпіонаті України, а це мінімум 120-150 грн. на кожну виїздну гру. На жаль, жодна установа чи організація на даний момент не здійснює системної підтримки нашої команди. Ми намагаємося самостійно залучати якість кошти під час домашніх матчів. Але наприклад на останній грі проти ДЮСШ "Ураган" добрі люди пожертвували на потреби нашої команди лише 75 грн., тоді як за арбітраж ми заплатили суму в два рази більшу.

Тому, скоріш за все, ставши найсильнішою командою своєї вікової категорії в Західній Україні під час зонального етапу Кубку України з футзалу, ФК "Прикарпаття" буде змушений пропустити фінальний етап змагань та не зможе гідно представити м. Коломия, Коломийський район та всю Івано-Франківщину загалом  (в нашій команді є гравці не лише з міста Коломия, а й з сіл коломийського, снятинського районів та ДЮСШ м. Івано-Франківськ) у Фіналі Кубку України з футзалу.

Розчаруванню дитячих сердець не має меж. Єдина надія, яка у нас залишається - це те, що знайдуться добрі люди чи організації, які погодяться хоча б частково профінансувати поїздку нашої команди у складі 16 гравців на Фінал Кубку України з футзалу. Про всяк випадок, залишаємо свої контакти, можливо справді знайдуться благодійники, які зможуть допомогти дітям здійснити мрію.

Олександр Дем'янчук, sport.if.ua

тел. 095 11 13 142

№ картки ПБ: 5168 7420 1675 8579