Вкотре прапор України майорить на світових змаганнях та звучить переможний гімн України!
У ВСЕСВІТНІЙ ЛІТНІЙ ГІМНАЗІАДІ З БОКСУ, яка проходила з 17 по 29 серпня в м. Ріо-де- Жанейро (Бразилія) коломийський юний боксер БОГДАН ТИМЧУК гідно представив нашу громаду, здобувши титул "ЧЕМПІОНА СВІТУ" з боксу серед учнів у ваговій категорії 63 кг.
В підсумку на цих змаганнях збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце !Вітаємо нашого спортсмена та тренерів! Чудова робота всієї команди! Дякуємо за Вашу стовідсоткову самовіддачу.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
![Коломиянин Богдан Тимчук здобув](https://dzerkalo.media/images/general/2023/08/27/20230827140846-1101.png)
Спорт
Коломиянин Богдан Тимчук здобув "золото" на Всесвітній гімназіаді з боксу. ФОТО
27 Серпня 2023